Xiaomi Vacuum Cleaner G30 Max Filter Kit
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 106 mm |
| Gross weight | 0.151 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Muud funktsioonid | Reusable washable filter for eco-friendly, healthier filtration |
| Net weight | 0.096 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1472 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Vacuum Cleaner G30 Max Filter Kit |
| Tare weight (kg) | 0.055 kg |
| Volume (m3) | 0.00116865 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

